Adım Adım Antalya Kaş
Adım Adım Antalya Kaş
Adım Adım Antalya Kaş

Adım Adım Antalya Kaş

Adım Adım Antalya KaşAdım Adım Antalya makalemizde, Türkiye'nin o güzel tatil beldelerinden olan Antalya Kaş tatil bölgesinden bahsedicez. Gidip gördünüz mü bilmiyorum ama tatil severlerimizin ölmeden önce görülecek yerlerinden birisi olarak söyleyebilirim. Eşsiz denizi ve rahatlatıcı havasıyla Kaş Tatil Bölgesi tatil keyfinize büyük bir keyif katacaktır! Dünya'nın her neresinde olursanız olun tatil için uğrayabileceğiniz enfes yerlerden birisidir. Ünlü plajlarıyla, tatlı çarşısıyla gönüllerde taht kuruyor. Şimdi sizlere kaş hakkında bir kaç şey paylaşmak istiyorum.

1- Küçük Çakıl Plajı 

Ufak minik çakılları ve tatlı güneşin vurduğu o berrak denizi ile bilinen Küçük Çakıl Plajı kaş merkeze 5 ile 8 dakika uzaklığındadır. Halka açık bir plajdır. Ayrıca cebinize uygun yeme içme yerleriyle tanınır.

2- Çukurbağ Yarımadası 

Huzurlu bir tatil mi yapmak istiyorsunuz ? Sessiz ve sakin de olsun! O zaman sizin için önerebileceğimiz yerlerden biridir, Çukurbağ Yarımadası huzurlu dinginliği ile gözlerinizi kapatın, mükemmeliyete yolculuk yapın! Kaş merkezine 6 Kilometre uzaklığında olan çukurbağ yarımadasında konaklama tesisleri için iki ucunda da otel ve pansiyon bulunmaktadır. Dilerseniz çadır tatili de yapmak mümkün olabilir.

3- Akçagerme Plajı  

Halk plajı olan Akçagerme Plajı, sakin deniziyle kendinii güzelleştiriyor! Ebeveynlerin akıllarında olan plaj, çocukları için havuz da bulunmaktadır. Plajda tesis işletmeliği yapıldığı için ailelerimizin minik çocukları için park'ta bulunmaktadır.

4- Kaputaş Plajı

Şimdi sıra geldi en son bahsedeceğimiz ve en iyi plajlardan birine! Kaputaş Plajı.. Dünya'nın en çekici plajlarından biridir. Plajda, 1972 Yıllarında Mavi Mağara  adında bulunan ünlü mağaramız zamanında fok balıkların evi gibi birşeydi. Mağara içerisinde, tepeden ve kapılarından yansıma yapan güneş ışıkları mağaranın içerisini eşsiz bir güzelliğe beziyor. Kaputaş Plajı, turkuaz mavi rengi ile çekiciliğini yaratıyor.
 

Bir önce ki Adım Adım Trabzon makalemizi okumak için tıklayın!