Balıkesirde Gezilecek Yerler
Balıkesirde Gezilecek Yerler
Balıkesirde Gezilecek Yerler

Balıkesirde Gezilecek Yerler

Balıkesirde Tatil YerleriBalıkesir'de Gezilecek Yerler başlığı ile karşınızdayız. Ülkemizde ki değerli tatil bölgesi olan balıkesire her yıl insanların gelip huzurla geri döndüğünü bilmekteyiz. Her yaz insan akınına uğrayan balıkesir ve güzel tatil bölgeleri;
1- Balıkesir Burhaniye - Ören
Burhaniye Ören daha çok diğer tatil yerlerine göre sessiz ve sakindir. Dinginliği arayan tatilcilerimiz için önerebileceğimiz tatil bölgesinden biridir. Uzun ve geniş plajı ile berrak mavisi denizi ile bilinen yerimizdir. Daha çok yazlık evi olan tatilcilerimizin durağı olan bölgelerdendir.

Balıkesir burhaniye ören 2018

2- Balıkesir Ayvalık ve Cunda Sarımsaklı
İsmiyle, ünüyle çok bilinen tatil bölgemiz olan Ayvalık , kendi prestijini tüm dünyaya, diğer tatil bölgelerimiz gibi yaymıştır. Ayvalık, Cunda ve Sarımsaklı sıralamasıyla oluşan tatil yerlerimizin sokakları huzur kokmaktadır. Tertemiz denizi ve altın sarısı kumsalı ile tatilcilerimizin göz bebeği olmuştur.

Balıkesir Ayvalık Cunda Sarımsaklı 2018

3- Balıkesir Marmara Avşa Adası
Türkiye için önemli tatil adamız olan Avşa adası , herkes tarafından duyulan ve gidilmek istenilen yerlerden birsidir. Ada'nın yaz aylarında tıklım tıklım olmasıyla birlikte, zaman zaman yiyeceklerin bile tükendiğine şahit olduk! Avşa adası tertemiz suyu ile, şarabı ile harika bir tatil bölgesidir. Herkesin gitmesini görmesini tavsiye ediyorum.

Balıkesir Avşa Adası 2018

Bir önce ki Türkiye'nin En İyi Tatil Bölgeleri makalemizi okumak için tıklayın.